Безкоштовна доставка Новою поштою при замовленні від 1500 грн.

Про нас

Ми – бренд одягу та аксесуарів для чоловіків та жінок із власним виробництвом. Наша основна місія – забезпечити клієнтів якісними виробами, які не просто прослужать багато років, але й дійсно стануть улюбленими та цінними. У своїй роботі, починаючи із закупки матеріалів, виробництва й до маркетингу та продажу кінцевому споживачу, послуговуємося єдиним правилом та девізом нашої компанії: дизайн виправданий функцією. Речі, придбані у магазинах чи на сайті HARVEST – це результат невтомної роботи кожного окремого працівника та взаємодії один з одним. Наш колектив – це сила, що здатна здолати будь-які труднощі та втілити у життя навіть найбільш неймовірні ідеї.

fimg
simg

ЦІННОСТІ

Щоб прийти до сьогоднішніх успіхів у роботі нашого бренду – нам довелось пройти чимало перешкод, які, зрештою, сформували наші основні цінності. І ми неймовірно пишаємося ними та дотримуємось у роботі щодня. Кожен працівник – це елемент, без якого неможливе наше існування. Так само, як і кожен клієнт, що знаходить втілення своїх побажань та запитів у нашому бренді. Ми відокремлюємо чотири ключові елементи: відповідальність, клієнтоорієнтованість, гнучкість та синергію.

Відповідальність. Працюємо, намагаючись мінімізувати брак. Та розуміємо, що без цього інколи не буває. Тому повністю несемо відповідальність перед клієнтом та гарантуємо обмін або ремонт того чи іншого виробу, якщо такі ситуації виникають. І це стосується не лише дефекту, а й будь-яких інших суперечливих моментів.

Клієнтоорієнтованість. Ми не лише працюємо задля задоволення наших клієнтів, але й постійно прислухаємось до нових побажань – втілюємо ідеї споживачів, що вже довірились нашому бренду. Для нас найбільша цінність – радість клієнтів від наших продуктів.

Гнучкість. Останні кілька років показали нам всім, що бути гнучким – це вміти справлятись із перешкодами та створювати нові ідеї, незважаючи ні на що. Тому ми цінуємо та розвиваємо в собі гнучкість в роботі.

Синергія. Якщо всі наші цінності дотримані кожним з нас, ефект тільки посилюється, коли ми об’єднуємось. Тому завжди синергія.

ВИРОБНИЦТВО

Почавши свою роботу у 2016 році і до сьогодні, ми активно вдосконалюємо наші технології та методи виробництва (в тому числі, за допомогою ЛІН-технології), залучаємо найкращих спеціалістів у галузі, безперервно обмінюємось досвідом та покращуємо свою кваліфікацію. Ми – виробники повного циклу, тому працюємо на етапах від розробки ескізу і до фінішного стібка. Особливу увагу ми приділяємо практичності та зносостійкості нашої продукції. Нашу якість підтверджують 3 нагороди: «Знак якості» у 2021 році, та перше місце у номінації «Вибір країни» у 2022 та 2023 роках, що проводилась за підтримки Торгово-промислової палати.

Особливості матеріалів для аксесуарів:

 1. Використовуємо поліестерові тканини підвищеної щільності (товщина ниті 900 ден, на відміну від стандартних 600);
 2. Лише прогумована підкладка (підвищує вологістійкість виробів);
 3. Блискавки та рамки японського виробництва ТИТАН, які мають на 40% вищу діагональну стійкість
 4. Використовуємо екошкіру, яка має 35000 і більше циклів зносостійкості.

Особливості матеріалів для аксесуарів:

 1. Використовуємо поліестерові тканини підвищеної щільності (товщина ниті 900 ден, на відміну від стандартних 600);
 2. Лише прогумована підкладка (підвищує вологістійкість виробів);
 3. Блискавки та рамки японського виробництва ТИТАН, які мають на 40% вищу діагональну стійкість;
 4. Використовуємо екошкіру, яка має 35000 і більше циклів зносостійкості.

Особливості матеріалів для одягу:

 1. Трикотаж турецького виробництва виключно преміальної якості, який довгий період не втрачає свій колір, не скочується від тертя;
 2. Якісний фліс турецького виробництва;
 3. Гіпоалергенні утеплювачі Thinsulate і Hollosoft, які також не деформуються при пранні, забезпечують хорошу циркуляцію повітря та добре зберігають тепло.

Методи та технології

 1. Цифрові лекала та автоматичне лазерне розкрійне обладнання: забезпечує еталонну точність крою, завдяки чому всі елементи виробу рівні та симетричні;
 2. Сучасні та якісні «шагаючі» швейні машини, які після шиття не лишають виражених слідів та подряпин, особливо на екошкірі;
 3. Автоматичне обладнання для нарізки ременів та блискавки, яке забезпечує високу точність та якісне запаювання країв стрічки;
 4. Власне принтувальне та гравіювальне обладнання;
 5. Чотири рівні вхідного технічного контролю: сировини, напівфабрикатів та 2 рівні контролю на етапі готового виробу;
 6. Гарантійне обслуговування: навіть, якщо дефект був виявлений в процесі користування – ми обов’язково його відремонтуємо. Всі наші гарантійні випадки проходять обов’язковий аудит і на його основі вносяться конструктивні зміни у наступні партії та методи виробництва;
 7. Сучасні приміщення з ефективними системами вентиляції, опалення, освітлення, високим рівнем чистоти – вироби не мають сторонніх запахів, пилу, вологи.
simg
simg
simg
simg
simg
simg
simg
simg

ФІЗИЧНІ МАГАЗИНИ

У нас 8 магазинів. Це не лише місце для покупок, але й простір для вас, щоб відчути якість нашої продукції вживу. Наші консультанти будуть раді вам допомогти з вибором та надати додаткову інформацію про товари.

simg

ПОДКАСТ

Зовсім нещодавно у нас стартував особливий проєкт – подкаст про HARVEST на YouTube. В ньому ми розмовляємо із фахівцями нашого бренду, дізнаємося деталі роботи, ділимося із клієнтами закуліссям. В майбутньому плануємо запрошувати гостей ззовні: наших партнерів по співпрацях, блогерів та інших цікавих людей, які так чи інакше пов’язані з HARVEST.Виникла проблема, пов'язана зі зв'язком? Напиши нам сюди - ми допоможемо!