ГРАФІК РОБОТИ:
     ПН-СБ: 08:30 - 17:30;
     НД: 10:00 - 17:00
Безкоштовна доставка Новою поштою при замовленні від 1500 грн.

Гарантія і повернення

Щоб повернути, обміняти, відправити на гарантійний чи не гарантійний ремонт придбаний товар, перегляньте, будь ласка, таблицю нижче та ознайомтесь з нашими умовами. Натиснувши на примітки до кожного пункту, вам відкриються інструкції зі здійснення такого виду відправлень та вся необхідна інформація.

Обставини обміну / повернення / ремонту Термін, протягом якого здійснюється обмін / повернення / ремонт Тип обміну / повернення / ремонту Платник доставки Покрокова інструкція
1 Не сподобався товар, хочу повернути. До 14 днів Повернення товару належної якості Покупець
2 Я отримав/ла товар з виробничим дефектом. До 14 днів Обмін товару НЕналежної якості

(товаром неналежної якості не являється товар, який був пошкоджений перевізником або під час відкриття пакування (порізи виробу канцелярським ножем)).

Продавець
3 Отримано не той товар, який було замовлено. До 14 днів Обмін помилково доставленого товару належної якості Продавець
4 Я виявив/ла несправність фурнітури/ У мене розійшовся шов. На товари групи Рюкзаки та Сумки діє гарантія від 14 днів до 12 місяців на шви та фурнітуру.
На товари групи Одяг гарантія не поширюється.
Гарантійний ремонт Пропорційно (в один бік доставка оплачується покупцем, в інший – продавцем)

ВАЖЛИВО! Повертаючи чи обмінюючи товар, ви погоджуєтесь з нашими умовами обміну, повернення, гарантійного та негарантійного обслуговування і зобов’язуєтесь їх виконувати. У протилежному випадку ми залишаємо за собою право відмовити вам у поверненні, обміні, гарантійному чи негарантійному обслуговуванні.  

Обмін/повернення/ремонт здійснюється тільки в місці придбання товару. Якщо ви купували товар в інтернет-магазині - відправка здійснюється через службу доставки. Якщо ви купували у магазині, то відправка здійснюється через магазин. Повернення товару здійснюється тільки в нашому брендованому пакуванні. 

Будь ласка, для уникнення непорозумінь перечитайте всі примітки до пункту, який вас цікавить.