ЗАКРИТИ
ГРАФІК РОБОТИ:
     ПН-СБ: 09:00 - 18:00;
     НД: 10:00 - 17:00
Безкоштовна доставка Новою поштою при замовленні від 1500 грн.

Гарантія і повернення

Щоб повернути, обміняти, відправити на гарантійний чи не гарантійний ремонт придбаний товар, перегляньте, будь ласка, таблицю нижче та ознайомтесь з нашими умовами. Натиснувши на примітки до кожного пункту, вам відкриються інструкції зі здійснення такого виду відправлень та вся необхідна інформація.

Обставини обміну / повернення / ремонту Термін, протягом якого здійснюється обмін / повернення / ремонт Тип обміну / повернення / ремонту Платник доставки Покрокова інструкція
1 Не сподобався товар, хочу повернути. До 14 днів Повернення товару належної якості Покупець
2 Я отримав/ла товар з виробничим дефектом. До 14 днів Обмін товару НЕналежної якості

(товаром неналежної якості не являється товар, який був пошкоджений перевізником або під час відкриття пакування (порізи виробу канцелярським ножем)).

Продавець
3 Отримано не той товар, який було замовлено. До 14 днів Обмін помилково доставленого товару належної якості Продавець
4 Я виявив/ла несправність фурнітури/ У мене розійшовся шов. На товари групи Рюкзаки та Сумки вартістю до 1000 грн діє гарантія від 14 днів до 6 місяців;
на товари групи Рюкзаки та Сумки вартістю понад 1000 грн діє гарантія на шви від 14 днів до 12 місяців та гарантія на фурнітуру від 14 днів до 6 місяців.
На товари групи Одяг гарантія не поширюється.
Гарантійний ремонт Пропорційно (в один бік доставка оплачується покупцем, в інший – продавцем)

ВАЖЛИВО! Повертаючи чи обмінюючи товар, ви погоджуєтесь з нашими умовами обміну, повернення, гарантійного та негарантійного обслуговування і зобов’язуєтесь їх виконувати. У протилежному випадку ми залишаємо за собою право відмовити вам у поверненні, обміні, гарантійному чи негарантійному обслуговуванні.  

Обмін/повернення/ремонт здійснюється тільки в місці придбання товару. Якщо ви купували товар в інтернет-магазині - відправка здійснюється через службу доставки. Якщо ви купували у магазині, то відправка здійснюється через магазин. Повернення товару здійснюється тільки в нашому брендованому пакуванні. 

Будь ласка, для уникнення непорозумінь перечитайте всі примітки до пункту, який вас цікавить.