ГРАФІК РОБОТИ:
     ПН-ПТ: 08:30 - 17:30;
     СБ-НД: 10:00 - 17:00
Безкоштовна доставка Новою поштою при замовленні від 1500 грн.

8 простих правил, як продовжити життя вашому одягу

Коментарі: 0
8 простих правил, як продовжити життя вашому одягу

1. Періть дбайливо

Надмірне, неправильне або занадто жорстке прання може призвести до зношування тканини, а також до швидкого вицвітання кольору одягу. Тому завжди звертайте увагу на інструкції з прання на одязі та періть одяг делікатно, як зазначено в інструкції. Також не забувайте прати одяг навиворіт, щоб максимально захистити колір та принти. Будьте особливо обережні з речами з делікатних тканин, таких як вовна, шовк, віскоза тощо. Крім того, періть одяг лише тоді, коли він помітно забруднений. Не обов'язково прати одяг щоразу після того, як ви його носили. 


2. Відмовтеся від сушарки

Сушарка не завжди є вашим другом - вона пошкоджує одяг і використовує величезну кількість енергії. Тепло від сушарки може спричинити усадку одягу, а в довгостроковій перспективі - пошкодження волокон, що призведе до втрати форми одягу. Тому ми рекомендуємо замість того, щоб користуватися сушаркою, розвішувати одяг після прання. Ваш одяг прослужить довше, і ви зможете зменшити споживання електроенергії.


3. Дотримуйтесь інструкцій по догляду за одягом 

Прочитайте інструкції з догляду за одягом на етикетках. Різні тканини мають унікальні потреби, і ці інструкції допоможуть вам захистити свій одяг. 


4. Якнайшвидше обробляйте плями

Для всіх плям на тканині важливо обробити плями якомога швидше, щоб запобігти їх закріпленню. Ліпше промокніть пляму, а не тріть її. Промокання витягує пляму, в той час, як розтирання проштовхує її глибше в тканину. Якщо ви перебуваєте в дорозі, візьміть із собою ручку для виведення плям. 


5. Сортуйте одяг

Щоб уникнути пошкодження одягу, ми рекомендуємо звернути увагу на його правильне сортування. Це стосується як сортування за кольором, щоб уникнути перенесення кольору на світліший одяг, так і сортування одягу із застібками-блискавками, липучками, гачками тощо, які можуть застрягти й продірявити інший одяг. Для делікатних речей ми рекомендуємо використовувати мішок для прання, який захистить одяг під час прання.


6. Відремонтуйте одяг, а не викидайте його

Якщо ваш одяг пошкоджений, спробуйте відремонтувати його замість того, щоб викидати. Це може бути як просте зашивання дірки, так і більш складна задача, наприклад, заміна блискавки. Якщо ви не можете відремонтувати його самостійно, знайдіть кравця, який зможе вам допомогти.


7. Зберігайте одяг належним чином

Зберігайте одяг таким чином, щоб він не пошкодився. Вішайте одяг на вішаки або складайте його і кладіть у шухляду. Не зберігайте одяг у вологих приміщеннях, оскільки існує ризик того, що він запліснявіє або деформується і стане непридатним для використання.


8. Обирайте якість, а не кількість

Одна з найважливіших речей, яку ми можемо зробити для продовження терміну служби нашого одягу, - це віддати перевагу якості над кількістю. Обирайте одяг, який ви знаєте, що будете любити та цінувати, наприклад, зручні фасони з комфортних матеріалів або дизайни, які можна використовувати впродовж кількох сезонів.Якщо ви скористаєтеся цими простими порадами, ваш одяг збережеться довше. Купуйте якісний одяг від українського бренду HARVEST!

Коментарі (0)

Коментарі

Підписуйтесь на нас

Пов'язані статті

З чим носити лляні штани?

Детальніше →

Як вибрати наплічник? Види рюкзаків та досвід їх використання - Harvest

Детальніше →
Виникла проблема, пов'язана зі зв'язком? Напиши нам сюди - ми допоможемо!