ГРАФІК РОБОТИ:
     ПН-ПТ: 08:30 - 17:30;
     СБ-НД: 10:00 - 17:00
Безкоштовна доставка Новою поштою при замовленні від 1500 грн.

Як підібрати одяг відносно обличчя та фігури?

Коментарі: 0
Як підібрати одяг відносно обличчя та фігури?

Вибір одягу - це не лише про те, щоб виглядати модно, але й про те, щоб підкреслити свої найкращі риси. Одним з важливих елементів, на які слід звернути увагу при виборі верху, є горловина. Вона може як підкреслити красу вашої шиї та декольте, так і візуально змінити пропорції вашого обличчя та фігури.


Які виокремлюють форми обличчя? 

 • Овал

 • Круг

 • Квадрат

 • Прямокутник

 • Серце

 • Ромб


Як визначити форму обличчя? 

Ви можете визначити форму обличчя шляхом вимірювання або візуальної оцінки. Розповімо, як виміряти форму: 

 1. Візьміть лінійку, зберіть волосся та підійдіть до дзеркала

 2. Виміряйте довжину (від верхньої точки чола до кінчика підборіддя) та ширину (відстань між найширшими точками вилиць)

 3. Порівняйте вимірювання:

Овальне: довжина обличчя трохи більше, ніж його ширина.

Кругле: довжина та ширина обличчя майже однакові.

Квадратне: довжина та ширина обличчя майже однакові, чітко окреслені вилиці та підборіддя.

Прямокутне: довжина обличчя значно більше ширини.

Серце: ширина чола значно більше ширини підборіддя. Підборіддя може бути гострим або заокругленим.

Ромбоподібне: ширина вилиць значно більше ширини чола та підборіддя. Підборіддя може бути гострим або заокругленим.


Як підібрати виріз декольте під форму обличчя? 


 1. Овальна форма 

Овальна форма обличчя - найпоширеніша і найпростіша. Якщо у вас така форма обличчя, вам не потрібно особливо турбуватися про те, який виріз носити. Ви можете носити практично будь-який тип вирізу.


 1. Серцеподібна форма 

З такою формою обличчя все, що вам потрібно зробити, це заповнити лінію щелепи до кута, створюючи рамку в нижній частині обличчя, а не у верхній. Вибирайте декольте з м'якими лініями, це створить рамку для обличчя та шиї.


 1. Кругла форма

Щоб підібрати стиль для круглого обличчя, вам слід звернути увагу на вирізи, які подовжують обличчя. Кругла форма обличчя повинна уникати носіння вузького декольте і круглого вирізу близько до обличчя, скоріше V-подібний виріз створює довжину обличчя, також ви можете спробувати носити декольте з відкритими плечима з стильним V-подібним намистом, яке спадає вниз.


 1. Квадратна форма

Уникайте носіння вузького декольте і горизонтальної лінії близько до обличчя, щоб підкреслити лінію підборіддя, носіть вирізи у формі серця і м'які вирізи. Однозначно уникайте квадратного вирізу для стилізації квадратного обличчя, натомість доповніть вашу форму глибоким V-подібним вирізом. 


 1. Прямокутна форма

Якщо у вас довгаста форма обличчя, носіть виріз з сильними горизонтальними лініями, щоб збалансувати довжину обличчя. Для корекції декольте можна використовувати шарфи, зачіски та прикраси. Для прямокутної форми обличчя найкраще підходять круглі вирізи, такі як горловина або навіть "човник". V-подібні вирізи лише подовжують обличчя. 


Як підібрати виріз декольте по типу фігури?

 • Фігура "пісочний годинник" (пропорційна фігура з виділеною талією): вам підійдуть майже будь-які вирізи декольте, але особливо вдало буде виглядати глибокий V-подібний виріз, який підкреслить вашу жіночність.


 • Фігура "яблуко" (більший об'єм в області живота): вам слід уникати вирізів, які занадто сильно притягують увагу до області живота. Вирізи типу круглої або краплеподібної форми можуть бути більш вигідними, так як вони розтягують вигляд і зменшують об'єм.


 • Фігура "груша" (широкі стегна, вузькі плечі): для вас найкращим вибором будуть вирізи, які привертають увагу до верхньої частини тіла. Глибокий V-подібний виріз або вирізи з квадратною формою можуть допомогти зробити плечі більш широкими, вирівнюючи пропорції фігури.


 • Фігура "прямокутник" (мало виражена талія): вам може підійти виріз декольте, який додає об'єму верхній частині тіла. Наприклад, вирізи з додатковими деталями на грудях можуть створити вигляд більш виразної талії.

Коментарі (0)

Коментарі

Підписуйтесь на нас

Пов'язані статті

8 простих правил, як продовжити життя вашому одягу

Детальніше →

З чим носити лляні штани?

Детальніше →

Як вибрати наплічник? Види рюкзаків та досвід їх використання - Harvest

Детальніше →
Виникла проблема, пов'язана зі зв'язком? Напиши нам сюди - ми допоможемо!