Безкоштовна доставка Новою поштою при замовленні від 1500 грн.

ROOH - Created by HARVEST

Коментарі: 0
ROOH - Created by HARVEST

Ми раді повідомити вам цю чудову новину про нашу компанію. Ще один бренд, ROOH, який відомий своєю якістю та стилем, також виробляється під нашим керівництвом.

Це один із кроків у напрямку розширення нашого асортименту різного стилю та задоволення вашого попиту на найкращі товари. Ми пишаємося довірою, яку нам надаєте, і обіцяємо продовжувати забезпечувати вас тільки найкращими продуктами.


Ще не знаєте нічого про цей бренд? Тоді мерщій знайомитися! 


Що таке ROOH?

ROOH - це український молодіжний бренд, заснований у 2020 році, що спеціалізується на створенні стильних та функціональних унісекс аксесуарів та одягу. Наша продукція поєднує в собі комфорт, практичність та оригінальний дизайн, роблячи її популярною серед людей, які цінують якість та самовираження.

Ось декілька ключових моментів:

  • Асортимент: пропонуємо широкий спектр рюкзаків, сумок, одягу, виготовлених з високоякісних матеріалів. Рюкзаки ергономічні, функціональні та стильні, а одяг поєднує в собі простоту крою, мінімалізм та зручність.

  • Філософія: ми прагнемо створити "особливий вайб міського життя", пропонуючи продукцію, яка підкреслює свободу, рух та динамічність. Ми є частинкою молодіжної культури, яка цінує автентичність та самобутність.

  • Виробництво: виробляємо продукцію в Україні. Використовуються сучасні технології та ретельно підбираються матеріали, щоб гарантувати високу якість виробів.


Унісекс - головна особливість ROOH

Однією з ключових особливостей, яка вирізняє ROOH серед інших українських брендів, це акцент на унісекс-моді. Наша продукція розроблена так, щоб підходила людям будь-якої статі. ROOH створює одяг та аксесуари, які не обмежують людей гендерними стереотипами. Також унісекс-дизайн робить продукцію більш універсальною. Її можна носити з різним одягом та в різних ситуаціях, що робить практичним вибором для людей з активним способом життя. Заохочуємо усіх покупців виражати свою індивідуальність через одяг та аксесуари. Унісекс-дизайн дає можливість не обмежувати себе гендерними рамками та створювати власний унікальний стиль.Гуртові й корпоративні замовлення ROOH

ROOH пропонує вигідні умови співпраці для оптових покупців. Серед переваг можна виділити: 

  • Широкий вибір: Вам доступний весь асортимент продукції, включаючи рюкзаки, сумки, одяг та аксесуари.

  • Якість: ROOH гарантує високу якість всієї своєї продукції.

  • Швидка доставка: ROOH пропонує швидку доставку замовлень по всій Україні.

  • Персональний менеджер: Ви отримуєте персонального менеджера, який буде супроводжувати вас на всіх етапах співпраці.


Де можна купити аксесуари на одяг від ROOH?

  1. Сайт: Ви можете переглянути та придбати весь асортимент ROOH, включаючи рюкзаки, сумки та одяг, на офіційному сайті бренду https://rooh-brand.com.ua/ . На сайті доступні зручні фільтри за категоріями, кольорами та цінами, а також детальні описи та фотографії товарів. 

  2. Офлайн магазини: ми представлені в магазині HARVEST в м.Київ, вул.Гарматна, 1, і в магазині Garage в м.Рівне, вул.О.Борисенка, 1. 

  3. Доставка: Безкоштовна доставка у всі магазини HARVEST, та доставка Новою Поштою згідно з тарифами. 


Унісекс-підхід ROOH – це свіжий погляд на моду, який кидає виклик гендерним стереотипам та пропонує людям свободу самовираження.

Якщо ви шукаєте стильну, практичну та універсальну продукцію, то ROOH – це бренд, який вам сподобається.


Коментарі (0)

Коментарі

Підписуйтесь на нас

Пов'язані статті

Ваш бренд у найкращих рюкзаках та сумках - корпоративні замовлення

Детальніше →

Історія рюкзаків: від простих мішків до сучасних технологічних див | Harvest

Детальніше →