ГРАФІК РОБОТИ:
     ПН-СБ: 08:30 - 17:30;
     НД: 10:00 - 17:00
Безкоштовна доставка Новою поштою при замовленні від 1500 грн.

Як вмістити всі речі для подорожі в рюкзак? Лайфхаки та життєві поради | Harvest

Коментарі: 0
Як вмістити всі речі для подорожі в рюкзак? Лайфхаки та життєві поради | Harvest

Подорожі завжди викликають багато емоцій та захоплення, але одна із найбільших перешкод, з якою ми стикаємося - це обмежений простір у рюкзаку. Пошук оптимального способу розмістити всі речі, які ми хочемо взяти з собою, може стати справжнім головним болем. Але не хвилюйтесь! У цьому блозі ми поділимося з вами ефективними лайфхаками, які допоможуть вам легко впоратися з цим завданням.

Однією з основних проблем є обмежений об'єм рюкзака. Здається, що в нього неможливо вмістити всі необхідні речі. Зокрема, косметичка та одяг часто займають багато місця. До того ж ми хочемо, щоб речі залишилися впорядковані й не зім’ялися протягом подорожі. Але як знайти оптимальне рішення?

Перш за все, необхідно ретельно продумати, що саме вам потрібно взяти з собою. Забирайте лише ті речі, які дійсно необхідні. Наступним кроком буде вибір правильного рюкзака - легкий, комфортний та з багатофункціональними відділеннями.


Поради щодо пакування речей

 • Список пакування: Перед початком пакування створіть докладний список всіх необхідних речей. Це допоможе уникнути зайвих та забутих речей.
 • Згортайте одяг за методом "валізи": Ретельно згорніть одяг у циліндри, щоб утворити "валізу". Такий метод допоможе уникнути зминання одягу та речі займатимуть менше місця.
 • Вибір компактного одягу: Віддавайте перевагу компактному та легкому одягу, який можна легко згорнути. Відмовтесь від важких і габаритних речей.
 • Використовуйте косметичні мініатюри: Замість звичайних розмірів косметичних засобів, купуйте мініатюри. Вони не додаватимуть зайвої ваги.
 • Використовуйте мішечки-органайзери: Мішечки-органайзери допоможуть упорядковувати речі. Так ви швидко знайдете потрібну річ без хаосу.
 • Упакування вакуумом: Використовуйте спеціальні пакети для пакування вакуумом. Заповніть їх одягом та білизною, а потім зігніть, щоб видалити повітря. Таким чином, ви значно зменшите об'єм і об'єму речей.
 • Використовуйте порожній простір: Заповніть порожні простори в рюкзаку, наприклад, згорнутим одягом або рушником, щоб максимально ефективно використати об'єм.


Що потрібно взяти в аптечку? 


Аптечка є важливим компонентом будь-якої подорожі, оскільки допомагає забезпечити першу медичну допомогу та вирішити невеликі медичні проблеми під час подорожі. Вибір змісту аптечки може залежати від тривалості подорожі, місця призначення, вашого здоров'я та індивідуальних потреб. Однак ось список основних предметів, які можуть бути включені до аптечки для подорожі:

  • Пластирі та пов'язки: Для лікування незначних порізів та подряпин.
  • Медичний спирт або антисептик: Для обробки поранень та знезараження рук. 
  • Марлеві бинти і стерильні серветки: Для ран та забезпечення гігієнічної обробки.
  • Ліки: Включіть основні медикаменти, такі як протипротрузійні (проти болю), протизапальні (на випадок запалення), противірусні (за порадою лікаря), препарати від кишкового розладу.
  • Індивідуальні медичні засоби: Якщо у вас є особливі медичні потреби (наприклад, інсулін для діабетиків), не забудьте взяти їх у достатній кількості.

  Не варто дозволяти обмеженому простору у рюкзаку перетворювати ваші подорожі на біль і незручності. Використовуйте ці лайфхаки та життєві поради, щоб ефективно вмістити всі речі, які вам потрібні. Пам'ятайте, що головним правилом під час пакування є обдуманий вибір лише необхідних речей та їх ретельне складання. Таким чином ви зможете насолоджуватися подорожжю без зайвого вантажу на плечах!

  Коментарі (0)

  Коментарі

  Підписуйтесь на нас

  Пов'язані статті

  СКОРО: МАГАЗИН HARVEST У ІВАНО-ФРАНКІВСЬКУ

  Детальніше →

  Нова розробка виробництва - Travel Kit (тривожна сумка-рюкзак)

  Детальніше →