Безкоштовна доставка Новою поштою при замовленні від 1500 грн.

Відгуків (0)

Інші відгуки покупців

ГАМАНЕЦЬ ХОЛДЕР ЧОРНИЙ

ГАМАНЕЦЬ ХОЛДЕР ЧОРНИЙ

Євген

05.03.2023

Практично повністю згоден з попереднім коментарем. Дуже гарна якість, але розрізи під картки замалі, треба подрізати або згинати картку щоб ії туди вставити, дуже сподіваюся що матеріал від чього не порветься.

ГАМАНЕЦЬ ХОЛДЕР ЧОРНИЙ

ГАМАНЕЦЬ ХОЛДЕР ЧОРНИЙ

Злата

17.02.2023

Гаманець неймовірний! Якість гарна. Дуже задоволена, але кнопка важко відкривається і в певний момент навіть боюсь, аби не відірвалася. Всередині розрізи для карток на 2-3 мм вужчі ніж картки,що засмутило і прийшлось самостійно обережно дорізати. Також щодо тих розрізів, то в кожному з них немає всередині мішечка, який тримав би картку, тому вони всі сповзають всередину і важко діставати. Сподіваюсь мій відгук був корисним! Люблю цей бренд і ваші товари. Купувала рюкзак і залишилась задоволено та планую купляти сумку.

ГАМАНЕЦЬ ХОЛДЕР ВІНТАЖ

ГАМАНЕЦЬ ХОЛДЕР ВІНТАЖ

Алеся

16.07.2021

Покупали в стационарном магазине, где представлена эта фирма в Киеве. На данный момент мы довольны покупкой, хорошее качество, рюкзак с такого же материала носится замечательно, надеемся, что и кошелек прослужит также. Радует, что можно найти из экокожи и хорошего качества.

Написати відгук

ГАМАНЕЦЬ ХОЛДЕР ЧОРНИЙ МАТОВИЙ

В НАЯВНОСТІ (відправка 1-3 робочих дні) Передзамовлення (виготовимо за 5-14 робочих днів)
Артикул: 280213001301240000
Повна назва: гаманець холдер матовий, чорний

Інші кольори:

Кількість:
475 грн