Безкоштовна доставка Новою поштою при замовленні від 1500 грн.

Про нас

HARVEST - український бренд, який спеціалізується на виготовленні сумок та рюкзаків, які поєднують у собі мінімалістичний дизайн та функціональність.

Головний офіс знаходиться у м. Рівне.

Історія заснування:
Історія компанії розпочалася у 2014 році з ідеї виготовляти надійні та функціональні рюкзаки для подорожей, дизайн яких був би доречним і для щоденного міського використання.

Еволюція бренду:
Наша команда безперервно працює над створенням нових моделей та вдосконаленням існуючих, оптимізацією систем виробництва, контролю якості та логістики, щоб Ваші замовлення доставлялись у найкоротші терміни та згідно стандартів якості продукції Harvest.

P.S. Наші терміни бувають не ідеальні, завдяки Вам наше виробництво не завжди справляється☺. Тому на сайті ви можете використовувати фільтри наявності, щоб обрати саме той виріб, який буде в нас на складах.

У 2018 та 2019 рр. ми відкрили фізичні магазини у м. Київ та Львів. У 2020 р. було відкриття фізичного магазину HARVEST у м. Харків.

Цінності:
Для нас головне дизайн виправданий функцією, тому ми безперервно експериментуємо з конструкцією, функціоналом та матеріалами, при цьому обов’язково враховуємо досвід користування наших клієнтів, проводимо тести на зносостійкість та надаємо гарантію якості на наші вироби.

У всіх виробах, незалежно від ціни:

  • пластикові рамки та бігунки відомого японського виробника YKK;
  • нитки польського виробника TITAN: лінійна щільність 940 dtex ; розривне навантаження 4700 cN, що на 20% краще ніж у аналогів інших виробників;
  • у всіх виробах стоїть прогумована підкладка, яка служить другим рівнем захисту від вологи, після основного матеріалу;
  • у рюкзаках з відділенням для ноутбуку: задня стінка та дно містять в собі піноматеріал, щоб вберегти Ваш ноутбук під час падіння;
  • в лямках використовується піноматеріал підвищеної щільності, завдяки якому вони не будуть втрачати форму навіть після довготривалого використання;
  • у виробах із поліестеру ми використовуємо лише американську військову тканину CORDURA 1000 D або її аналог Oxford 1000 D, які є на 40% міцнішими ніж Oxdord 600 d, з якого виготовляється більшість сумок та рюкзаків на українському та закордонних ринках;
  • еко-шкіра лише із мінімальною кількістю циклів згинів 40000 та обов’язковим проходженням тесту на зносо- та морозостійкість.

Виникла проблема, пов'язана зі зв'язком? Напиши нам сюди - ми допоможемо!